Lidmaatschap Businessclub CWO 2011-2012

Nieuwe leden!
Het nieuwe seizoen is nog niet eens begonnen, maar we kunnen u wel alvast kennis laten maken met alweer 3 nieuwe leden van onze mooie Businessclub, te weten:
               
                                  
Ook dit nieuwe seizoen hebben wij onze leden weer veel te bieden, zoals wedstrijden bezoekenvan AJAX, Sparta en Feyenoord. Maar ook een potje tennis of een lekker balletje slaan op de golfbaan behoord komend seizoen tot de mogelijkheden van onze prachtige Businessclub. Tel hierbij op dat u nog steeds kunt rekenen op 3 jaarlijkse evenementen en u heeft wederom waar voor uw geld!

Voor de goede orde hebben wij hier de verschillende mogelijkheden met bijbehorende prijzen weergegeven:
Pakket 1 2011-2012
Pakket 2 2011-2012
Pakket 3 2011-2012

Bent u nog geen lid of weet u iemand die komend seizoen ook graag zijn naam op het ledenbord van de Businessclub (in de entree) ziet hangen, laat het ons dan weten via businessclub@svcwo.nl . De bestaande leden hebben ondertussen de factuur, samen met presentje, al binnen. Vriendelijk verzoek deze zo spoedig als mogelijk weer te voldoen!
   

We wensen u een goede zomer toe!

Geef een reactie